06.02.2018 р. Участь у навчальному семінар від компанії Феноменекс.

14.12.2017 р. відбувся захист дисертації Золотайкіной М.Ю.

З 14.11.2017 р. на кафедрі ботаніки проходять стажування співробітники Відділу Контролю Якості ТОВ “Фармацевтична Компанія “Здоров’я” (Стогнієв А. В., Посполітак Ю.С., М’ячина І.В., Дейнеко Т.І.) за темою “Методи фармакогнозії. Мікроскопічне дослідження лікарської рослинної сировини”.

24.10.2017 р. відбувся попередній захист кандидатської дисертації Ільїнської  Н. І. на тему: “Фармакогностичне вивчення сортів роду жоржина (Dahlia Cav.)” (науковий керівник – д.фарм.н., професор Гонтова Т.М.).

 

27.09.2017 р. на засіданні Вченої ради НФаУ урочисто нагороджено завідувача кафедри, професора Гонтову Т.М., професора Сербіна А.Г. та доцента Сіру Л.М. Почесними відзнаками Національного фармацевтичного університету «Золота книга пошани» за вагомий внесок у розбудову університету та з нагоди Дня фармацевтичного працівника України.

              

22-24 вересня 2017 р. доц. каф. ботаніки О. В. Філатова брала участь у роботі Міжнародній науково-практичній конференції «Природнича наука й освіта: сучасний стан і перспективи розвитку» (м. Харків).

21.09.2017 р. зав. каф. ботаніки Гонтова Т.М., докторанти та аспіранти прийняли участь у Семінарі з хімічної термінології для англомовних студентів, який проводив зав. каф. неорганічної хімії, професор Левітін Є.Я.

14-16 вересня 2017 р. доц. каф. ботаніки О.В. Філатова виступила з доповіддю на ІІ Міжнародній конференції «Наукові засади природоохоронного менеджменту екосистем Каньйонового Придністров’я» (м. Заліщики).

 

20.03.2017 відбувся попередній захист кандидатської дисертації здобувача каф. ботаніки Золотайкіної Маргарити Юріївни на  тему: «Фармакогностичне вивчення сировини пижма звичайного і розробка лікарських рослинних засобів на її основі»

Співробітники кафедри ботаніки НФаУ приймали активну участь у підготовці та роботі VIII Національного з’їзду фармацевтів України, який проходив 13–16 вересня 2016 року у місті Харкові.

З постерними доповідями на VIII Національному з’їзді фармацевтів України, який проходив 13–16 вересня 2016 року у місті Харкові, виступили співробітники кафедри ботаніки –  Яременко М.С. та Проскурова Я.О.

Яременко М.С., Гонтова Т.М., Котова Е.Е. «Розробка методики ідентифікації азарону в кореневищах лепехи звичайної»

Проскурова Я.О., Губарь С.М., Георгіянц В.А. «Хроматографічне вивчення секоіридоїдних глікозидів і кількісного вмісту свертіамарину у траві золототисячника звичайного (Centaurium erythraea)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21-23 березня 2016 року кафедра ботаніки провела  ІІ Міжнародну науково-практичну internet-конференцію

У конференції взяли участь 339 учасників з України, Росії, Білорусі, Польщі, Таджикістану та Словакії. З них: студентів – 25, магістрантів –20, аспірантів та здобувачів – 40, кандидатів та докторів наук – 181, наукових співробітників – 73 учасники.

За результатами науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні аспекти дослідження лікарських рослин» випущено збірник тез доповідей.

2012 Фото