Організація виховної роботи у вищому навчальному закладі віддзеркалює новітні технології виховання студентства, роль та функції куратора академічної групи в управлінні системою позааудиторної виховної роботи, що становить аналіз і прогнозування, планування та організацію, контроль і координацію, оцінку та корегування. Саме у процесі виховання студентів має бути реалізована мета та основні принципи національного виховання, що передбачає, з одного боку, поглиблений аналіз соціально-психологічної природи виховання як особистісно-комунікативного, особистісно-орієнтованого процесу, з іншого – розглядає організацію виховної роботи зі студентами крізь призму історично зумовлених соціальних функцій вищої школи та її цільового призначення.

Куратори кафедри ботаніки 2017-2018 навчального року

План з виховної роботи кафедри ботаніки на 2017-2018 навчальний рік

Звіт з виховної роботи кафедри ботаніки за IV квартал 2017 року

18.10.2017 р. та 19.10.2017 р. студенти 2 курсу 1, 2 групп спеціальності “ТПКС” та 9, 10 групп спеціальності “Фармація”  прийняли участь у практичних семінарах за темою “Програми культурного обміну Work and Travel USA під час літніх канікул”, що були організовані Компанією ТОВ “Стьюдент тревел Юкрейн” та викладачами кафедри ботаніки (доц. Гапоненко В.П., доц. Мала О.С., ас. Мінаєва А.О., ас. Машталєр В.В., доц. Проскуріна К.І.).

                  

7.04.2017 студенти 2 та 3 курсів та викладачі кафедри Гапоненко В.П., Філатова О.В., Мала О.С., Машталер В.В., Мінаєва А.О. заслухали вступне слово ректора НФаУ Черних В.П. щодо відкриття Ярмарку вакансій та ознайомились з вакансіями у фармацевтичній галузі України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виховна робота. Архів 2016

Виховна робота. Архів 2015