06.11. – 11.11.2018 р. Участь у ІХ міжнародній фармацевтичній конференції «Science and Practice 2018» (м. Каунас, Литва)

Делегація Національного фармацевтичного університету у складі 19 викладачів та молодих науковців  взяла участь у ІХ міжнародній фармацевтичній конференції «Наука і практика 2018» (м. Каунас, Литва, 7.11.2018 – 11.11.2018 р.).

Місце проведення заходу: м. Каунас, Литва, Литовський університет наук про здоров’я.

Термін проведення заходу: 06.11.2018 – 11.11.2018 р.

Тема заходу.

1. Участь у ІХ міжнародній фармацевтичній конференції «Наука і практика 2018» (м. Каунас, Литва).
  2. Презентація наукових досягнень кафедри ботаніки та обмін досвідом щодо сучасних підходів до проведення наукових досліджень.
  3. Налагодження контактів з литовськими фахівцями для проведення спільних наукових проектів та досліджень.

Представлені доповіді (кафедри ботаніки):

1. Analysis of hydroxycinnamic acids content of the feverfew herb depending on the place of cultivation (Karyna Hordiei).
  2. Perspective for using Acorus calamus leaves in medicine (Maksym Yaremenko).
  3. Development of a procedure for identification of elecampane sesquiterpene lactones by TLC method (Semen Kotov).
  4. The Use of GACP Principles for Cultivation of Iris genus Medical Plants (Mykhailenko Olga).

Співробітники  та науковці кафедри  взяли участь у роботі круглого столу та у групах за напрямками наукових інтересів. Було обговорено перспективи проведення спільних наукових проектів та досліджень.