2.11.2018 р. Міжкафедральний науково-практичний семінар

2.11.2018 р. о 12:00 годині кафедра заводської технології ліків та кафедра ботаніки провели міжкафедральний науково-практичний семінар “Теоретичні та практичні аспекти створення рослинних препаратів”. На семінарі були представлені наукові доповіді:

1. “Формування таблеток матриці з тривалим вивільненням як підхід до поліпшення антидіабетичної ефективності екстракту листя Vaccinium myrtillus” Колісник Т. Є. аспірант кафедри заводської технології ліків.

2. “Перспективи застосування листя лепехи звичайної в медицині” Яременко М. С. аспірант кафедри ботаніки.

3. “Аналіз вмісту гідроксикоричних ксилот у траві маруни дівочої” Гордєй К. Р. аспірант кафедри ботаніки.

4. “Розробка методики ідентифікації сесквітерпенових лактонів оману методом ТШХ” Котов С. А. студент СНТ кафедри ботаніки (4 курс 1 група ССО).