22-24 вересня 2017 р. доц. каф. ботаніки О. В. Філатова брала участь у роботі Міжнародній науково-практичній конференції «Природнича наука й освіта: сучасний стан і перспективи розвитку» (м. Харків).

14-16 вересня 2017 р. доц. каф. ботаніки О.В. Філатова виступила з доповіддю на ІІ Міжнародній конференції «Наукові засади природоохоронного менеджменту екосистем Каньйонового Придністров’я» (м. Заліщики).

Співробітники кафедри ботаніки НФаУ приймали активну участь у підготовці та роботі VIII Національного з’їзду фармацевтів України, який проходив 13–16 вересня 2016 року у місті Харкові.

З постерними доповідями на VIII Національному з’їзді фармацевтів України, який проходив 13–16 вересня 2016 року у місті Харкові, виступили співробітники кафедри ботаніки –  Яременко М.С. та Проскурова Я.О.

Яременко М.С., Гонтова Т.М., Котова Е.Е. «Розробка методики ідентифікації азарону в кореневищах лепехи звичайної»

Проскурова Я.О., Губарь С.М., Георгіянц В.А. «Хроматографічне вивчення секоіридоїдних глікозидів і кількісного вмісту свертіамарину у траві золототисячника звичайного (Centaurium erythraea)