18-20.04.2018 р. Участь у XXV Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів “Актуальні питання створення нових лікарських засобів”

18-20 квітня 2018 р. Студенти СНТ кафедри ботаніки прийняли активну участь у роботі XXV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів», яка проходила у Національному фармацевтичному університеті, м. Харків.

На секції “Study of medicinal plants and creation of herbal medicinal products” було представлено 2 доповіді:

• студентка 2 курсу 16 групи Немченко Д. Б. (“Фармація”) виступила із доповіддю “Вивчення морфолого-анатомічної будови вегетативних органів трави сочевиці харчової сорту “Луганчанка” (керівник: ас. каф. ботаніки Романова С. В.);
  • студентка 3 курсу 3 групи  Вусик Д. М. (“ССО”) представила доповідь на тему “Вивчення морфолого-анатомічної будови листя Rhododendron luteum (L.) Sweet” (керівник: доц. каф. ботаніки Гапоненко В.П.).

За результатами голосування журі Немченко Д. Б. нагороджено Дипломом ІІ ступня, Вусик Д.М. – Грамотою.