3.09.-11.09.2018 р. Участь у роботі конференції «Modelling and Experiments in Drug Delivery Systems (MEDDS)», Глазго

03.09.2018 – 11.09.2018 р. Завідувач кафедри, професор Гонтова Т.М., у складі делегації зав. каф., професор Рубан О.А., асистент Халавка М.В. та аспірант Яковенко О.В., взяла участь у роботі конференції «Modelling and Experiments in Drug Delivery Systems (MEDDS)», Глазго та The Royal Pharmaceutical Society, Лондон.

Отримані попередні домовленості щодо можливості співпраці НФаУ та University of Glasgow. За результатами відвідання The Royal Pharmaceutical Society встановлено можливість вступу співробітників НФаУ до ланок товариства, що дасть можливість доступу до on-line архівів та безперешкодної публікації робіт у журналах видавництва Elsevier.