4-5 лютого 2020 р. у Національному фармацевтичному університеті  відбулись зустрічі ректора НФаУ Котвіцької А.А. зі студентами

4 та 5 лютого 2020 року у Національному фармацевтичному університеті  відбулись зустрічі ректора НФаУ Котвіцької А.А. зі студентами фармацевтичного, медико-фармацевтичного факультету, факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, студентським активом, кураторами 2-го курсу.
У заході приймали участь завідувачі кафедр, декани, керівники структурних підрозділів.
Ректор у своїй доповіді висвітлила питання про позиції НФаУ серед вищів України, про умови навчання в університеті, організацію побуту,  дозвілля студентів, заохочення молоді до наукової діяльності,  формування конкурентоздатного фахівця.
Студенти мали змогу задавати питання ректору, керівникам структурних підрозділів, завідувачам кафедр.  Зустрічі пройшли у теплій та дружній атмосфері.