12.12.19 р. Участь у об’єднанному засіданні Центральної наукової ради НФаУ, Загальних зборах РМВ та СНТ НФаУ

12.12.2019 р. Участь відповідальної особи за Студентський науковий гурток кафедри ботаніки к.фарм.н., асистента Михайленко О.О., а також аспіранта кафедри ботаніки Яременко М.С. у  об’єднанному засіданні Центральної наукової ради НФаУ, Загальних зборів РМВ та СНТ НФаУ.

На першому об’єднанному засіданні рад, проректор з наукової роботи проф. Загайко А.Л. представив результати роботи наукової молоді, а також розповів про створення нових підрозділів у НФаУ – Центральної наукової ради та Наукового інституту прикладної фармації. Крім того, на засіданні було проведено переобрання голови Ради молодих вчених та голови Студентського наукового товариства. Було затверджено кандидатури: Сурікової І.О. та Немировського С.В., відповідно. Проф. Загайко А.Л. було відмічено високий рівень проведення Всеукраїнської олімпіади з ботаніки.