13.11. – 17.11.2019 р. Участь у Х міжнародній фармацевтичній конференції «Science and Practice 2019» (м. Каунас, Литва)

Завідувач кафедри ботаніки, проф. Гонтова Т.М., ассистент Михайленко О.О., аспірант Гордєй К.Р. у складі делегації Національного фармацевтичного університету  взяли участь у Х міжнародній фармацевтичній конференції «Наука і практика 2019» (м. Каунас, Литва, 13.11.2019 – 17.11.2019 р.).

Місце проведення заходу: м. Каунас, Литва, Литовський університет наук про здоров’я.

Термін проведення заходу: 13.11.2019 – 17.11.2019 р.

Тема заходу.

1. Участь у Х міжнародній фармацевтичній конференції «Наука і практика 2019» (м. Каунас, Литва).
  2. Презентація наукових досягнень кафедри ботаніки та обмін досвідом щодо сучасних підходів до проведення наукових досліджень.
  3. Налагодження контактів з литовськими фахівцями для проведення спільних наукових проектів та досліджень.

Представлені доповіді (кафедри ботаніки):

1. The study of chemical content, standardization and biological activity of thick extract of the feverfew herb (Karyna Hordiei).
  2. Anti-allergic inflammatory activities of saffron extracts (Mykhailenko Olga).

Співробітники та науковці кафедри взяли участь у роботі круглого столу та у групах за напрямками наукових інтересів. Було обговорено перспективи проведення спільних наукових проектів та досліджень.