Результати участі у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

By 03/06/202117 Серпня, 2021Новини

Проф. Гонтова Т.М., доц. Мала О.С., доц. Машталер В.В., доц. Кулагіна М.А., ас. Романова С.В., ас. Козира С.А., отримали сертифікати за участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE», яка відбулася 27-29.04.2021 р.

За результатами заслуханих доповідей на секційному засіданні кафедри ботаніки «Студентське наукове товариство НФаУ: перші кроки у науці» були отримані грамоти учасників, а також дипломи наступних переможців:

I місцеРижій Марія «Лікарські рослини, що використовуються при контролі народжуваності та репродуктології собак» 1 курс, ВМм (кер. доц. Філатова О.В.)

II місцеРезніченко Аліна «Адаптогени рослинного походження, їх використання у косметології» 2 курс, гр. ТПКЗ-2 (кер. доц. Руденко В.П.)

III місцеДорошенко Софія «Prospects for the use of Violet Wittrock» 1 курс, гр. ССО-2 (кер. ас. Козира С.А.)

Щиро вітаємо наших доповідачів та їх керівників!